Oferta

W ofercie firmy znajdują się maszyny, urządzenia gastronomiczne, urządzenia chłodnicze, grzewcze i drobny sprzęt gastronomiczny renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Tak szeroka oferta pozwala nam całkowicie wyposażyć placówki gastronomiczne, zakłady produkcji i przetwórstwa żywności wszelkiego typu. Z uwagi na bardzo szeroki zakres naszej oferty jesteśmy w stanie dobrać wyposażenie dostosowane do możliwości lokalowych i finansowych każdego inwestora. Swoim klientom oferujemy dogodne warunki współpracy, atrakcyjne ceny, szkolenia w zakresie obsługi urządzeń, montaż, bezpłatne doradztwo i profesjonalne planowanie wyposażenia kuchni w każdej klasie cenowej. Nasze projekty wykonywane są przez specjalistę mgr. inż. projektanta - technologa [zobacz projekt w PDF]

Jeśli jednak nie znajdą Państwo szukanego produktu, proszę o kontakt.

Na pewno postaramy się sprostać Państwa wymogom i oczekiwaniom

Zajmujemy się również doposażaniem kuchni i stołówek oraz ich modernizacją. Wykonujemy meble ze stali nierdzewnej na zamówienie pod wymagany wymiar. Nasze starania doceniło już wielu zadowolonych ze współpracy z nami klientów, dla których mamy zawsze indywidualne podejście. Naszym stałym klientom udzielamy dobre rabaty.

Na pierwszym miejscu stawiamy na satysfakcję klienta dlatego, mając świadomość jak ważna jest ciągła i bezawaryjna praca kuchni, szczególny nacisk kładziemy na szybką i sprawną obsługę serwisową.