kayser_logo

Witamy Państwa bardzo serdecznie z góry dziękując za zainteresowanie produktami najwyższej jakości. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu syfony do bitej śmietany z przeznaczeniem zarówno do gastronomii jak i do gospodarstw domowych. Reprezentujemy na polskim rynku od 1999 roku austriacką firmę ,,KAYSER” – firmę o światowej renomie i ogromnym doświadczeniu, której to jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami. Syfony KAYSER z powodzeniem zastępują automaty do bitej śmietany, gdzie przy małym wlewie, bo już od 1/2 L śmietany można serwować bitą śmietanę np. tylko na specjalne okazje typu: wesela, przyjęcia, konferencje, bankiety czy komunie. Oprócz niezawodnie konkurencyjnej ceny w dni mniejszego ruchu napełnienie syfonu ma również tę zaletę, że śmietana w syfonie zachowuje świeżość i przydatność do serwowania przez wiele dni. Jest ona smaczna i stabilna jak z automatu.

Czy dla smakoszy kawy ( po wiedeńsku), czy dla smakoszy irish coffee jak również dla cukierników do ciast
i tortów, czy wreszcie do małej gastronomii ( desery, lody, gofry, rurki z kremem /przy zastosowaniu specjalnych końcówek?) zakup syfonu to znakomita inwestycja i oszczędność zarazem, bo zaledwie przy 15 napełnieniach syfonu koszt jego już się zwraca ( w porównaniu do aerozoli szeroko stosowanych na polskim rynku).Bita śmietana z syfonu KAYSER to śmietana bez żadnych konserwantów, czy też utrwalaczy. Nabój, który jest używany do rozpulchnienia śmietany, to nabój z gazem (N2O) dwuazotan tlenu, który jest zarówno bezwonny jak i bezsmakowy. Smak naszej śmietany można komponować poprzez dodanie do śmietany najlepiej syropu z cukru, cukru waniliowego lub innych dodatków.

Z syfonu o pojemności wlewowej 1L uzyskujemy ok.3L bitej śmietany a z syfonu o pojemności 0,5L około 1,5 L gotowego produktu. Ponowne napełnienie syfonu jest proste i zarazem szybkie, bo zajmuje czasu ok.1 minuty.

W naszej ofercie mamy zarówno syfony gastro ( 0,5Li 1,0L ) do użytku w restauracjach, barach itp., jak
i syfony do użytku domowego tj. Sahneboy ( 0,5L ) oraz nowość na polskim rynku SYMphonie ( 0,25L ).

W asortymencie mamy również syfony i naboje do wody gazowanej SODA ( poj. 1,0L ).

Syfony gastronomiczne w przeciwieństwie do syfonów domowych przystosowane są do wyparzania w zmywarkach w temperaturze do 900C. Każdy syfon jednak zdaje bardzo dobry egzamin na polu swojego przeznaczenia. Produkty firmy KAYSER posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny (Nr HŻ /10571/99). Proponujemy Państwu najwyższej jakości produkt za najniższą cenę.

Szczegółowe informacje i zamówienia proszę kierować na adres:

PEGAZ
FHU Hurtownia Gastronomiczna
Zdzisława Szuber
ul.Podmokła7F/1; Radom 26-612
TEL/FAX: 48/ 33 19 688 lub gsm 603 6000 71
e-mail: CLOAKING
www. pegaz.radom.pl